KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 16087327

nr 1608 7327

Hans Norsbo

(1897-1955), Sverige

Etsningar, 4 st, Signerade, oramade lösa blad. Bladets mått: 26x21 - 35-26 cm

Hans Norsbo, född 1897, död 1955, svensk målare och grafiker.

Utrop:

600 kr

Såld:

100 kr

måndag 25 mars 2024
kl 19:44:24

22/3 22:57:50 1      Vinnande bud

Hans Norsbo

Läs mer om Hans Norsbo